Szybka samochodowa ładowarka TomTom

Szybka samochodowa ładowarka TomTom

Szybka samochodowa ładowarka TomTom
19.07.2011 15:37

TomTom wprowadził na rynek nową szybką ładowarkę wielofunkcyjną. Jest to pierwsze rozwiązanie umożliwiające ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie i cztery razy szybciej niż inne urządzenia.

Zaprojektowana specjalnie dla urządzeń nawigacyjnych, ładowarka zapewnia zawsze odpowiednią ilość prądu, tak aby nawigacja zawsze była naładowana. Oczywiście, ładowarkę można wykorzystać także z innymi urządzeniami.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, w których moc jest dzielona na kilka portów, ładowarka TomTom została pozbawiona tej wady i dwa dedykowane porty USB zapewniają stałą, pełną moc ładowania.

Obraz
© (fot. TomTom)

Urządzenie oferuje zarówno port USB o natężeniu 1,2 Ampera, który jest idealny do ładowania telefonów i odtwarzaczy MP3. jak również port USB o natężeniu 2,1 Ampera, który umożliwi szybkie ładowanie urządzeń konsumujących więcej energii - takich jak iPad czy iPhone – ten port pozwala na ładowanie urządzeń do 4 razy szybciej, nie zmniejszając przy tym możliwości ładowania przez inne gniazda. Dodatkowo ładowarka została wyposażona również w port, który jest przeznaczony do obsługi 12-voltowych urządzeń, takich jak przenośny odtwarzacz DVD.

Sugerowana cena detaliczna to 99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)