Szpieguj zwierzaka z cyfrowym okiem

Szpieguj zwierzaka z cyfrowym okiem

Szpieguj zwierzaka z cyfrowym okiem
Źródło zdjęć: © entertainmentearth.com
20.07.2008 12:27, aktualizacja: 23.07.2008 22:45

Jesteście ciekawi co wasz zwierzak robił przez cały dzień, podczas gdy wy byliście poza domem? Już niedługo właściciele czworonogów będą mogli śledzić poczynania swoich pupili...

Jesteście ciekawi co wasz pies lub kot robił przez cały dzień, podczas gdy wy byliście poza domem? Już niedługo szpiegowski gadżet - _ Pet Eye View Digital Camera _ da możliwość właścicielom czworonogów śledzenia i dokumentowania poczynań ich pupili.

Jest to mały, lekki, cyfrowy, wodoodporny aparat mocowany do obroży. W zależności od wybranego ustawienia będzie on automatycznie wykonywał sekwencje zdjęć w odstępach czasowych wynoszących 1. 5 lub 15 minut. Dzięki temu dowiemy się co nasz zwierzak robił gdy my byliśmy np. w pracy czy u sąsiadów.
W zestawie znajdziemy kabel USB do wymiany danych pomiędzy komputerem a aparatem. Dodatkowo będzie on służył do ładowania litowo-jonowej baterii.

Producent na razie nie udziela żadnych informacji na temat szczegółowych danych technicznych urządzenia. Zapowiedział wprowadzenie gadżetu na rynek w październiku tego roku.

Cena: _ około 45 dolarów _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)