System nawadniania świątecznych choinek

System nawadniania świątecznych choinek
Źródło zdjęć: © holidaydecorationsdirect

19.12.2007 11:13, aktual.: 19.12.2007 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta coraz bliżej, za kilka dni będziemy wybierać choinkę.
Jeżeli nosimy się z zamiarem zakupu „żywego” drzewka, które zawsze
pięknie prezentuje się w salonie i wnosi do naszego domu zapach lasu,
pojawia się problem z jego trwałością

*Święta coraz bliżej, za kilka dni będziemy wybierać choinkę. Jeżeli nosimy się z zamiarem zakupu „żywego” drzewka, które zawsze pięknie prezentuje się w salonie i wnosi do naszego domu zapach lasu, pojawia się problem z jego trwałością. *
Aby choinka zbyt szybko nie uschła, należy odpowiednio o nią dbać np. przez podlewanie. Może to być kłopotliwe, a umieszczenie jej na stałe w dużym pojemniku z wodą może nie być dobrym rozwiązaniem ze względu na walory estetyczne. Prostym sposobem na to jest „Ever-Green Tree Watering System”, czyli system nawadniania świątecznych drzewek, który przedłuży ich żywotność.

Obraz
© System nawadniania

Koniec z szybkim usychaniem gałązek i gubieniem jakże trudnych do usunięcia z dywanu igieł. Problem podlewania przestaje istnieć, gdyż z zasobnika do drzewka cały czas doprowadzana jest woda utrzymująca je w świeżości. Najciekawsze jest to, że cały układ świetnie prezentuje się pod choinką, gdyż przypomina pudełko z prezentami. Zbiornik na wodę ma pojemność 10 litrów, a wąż doprowadzający ją do choinki jest długości 1,5 metra. Produkt kosztuje około 25 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)