System Mechanic 9.5.6.9 - narzędzia serwisowe dla Windows

System Mechanic 9.5.6.9 - narzędzia serwisowe dla Windows

System Mechanic 9.5.6.9 - narzędzia serwisowe dla Windows
Źródło zdjęć: © IDG.pl
03.03.2010 10:00, aktualizacja: 03.03.2010 11:33

System operacyjny jest środowiskiem podlegającym nieustannym zmianom. Aby zapewnić bezproblemowe działanie Windows należy dbać o jego bezpieczeństwo, optymalizować i czyścić ze zbędnych elementów, najlepiej za pomocą programu System Mechanic.

System Mechanic to zestaw narzędzi służących do optymalizacji komputera. Program czyści system, eliminuje błędy Windows i zwiększa wydajność. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Osoby, które nie mają doświadczenia z komputerem skorzystają z trybu automatycznego. Uruchomiony w nim program sprawdza system w poszukiwaniu błędów, wyświetla ich listę wraz z dokładnym opisem i oferuje naprawę. Wystarczy kliknąć jeden przycisk.

Obraz
© System Mechanic 9.5.6.9 (fot. IDG.pl)

W razie potrzeby użytkownik może jednak zrezygnować z operacji automatycznych. Wszystkie narzędzia programu można również uruchamiać pojedynczo. System Mechanic zoptymalizuje rejestr, oczyści twardy dysk ze zbędnych plików i zmodyfikuje ustawienia systemu w taki sposób, by Windows był bardziej odporny na różnego rodzaju ataki.

W programie dostępne są także funkcje optymalizujące wykorzystanie pamięci RAM, testujące szybkość i przyspieszające działanie połączenia internetowego, czy ułatwiające odinstalowywanie aplikacji. Za pomocą programu wygenerujesz także czytelne raporty opisujące konfigurację Windows. Razem z aplikacją instalowany jest gadżet Windows, który po umieszczeniu na pulpicie na bieżąco monitoruje stan komputera.

System Mechanic kosztuje prawie 4. dolarów jednak wart jest swojej ceny. Aplikacja jest w pełni zgodna z Windows 7 i wykorzystuje jego nowe funkcje. Wersja testowa narzędzia działa 30 dni. Program nie ma polskiej wersji językowej.
Informacje: *www.iolo.com*

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)