Suszarka Bosch WTW86563PL

Suszarka Bosch WTW86563PL
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.05.2012 15:41

Współczesność wciąż przynosi nowe wyzwania w dziedzinie ochrony środowiska. Dotyczy to zwłaszcza urządzeń pobierających energię – a takie produkuje i dostarcza do milionów domów na całym świecie Bosch. By wyznaczać najwyższe standardy w dziedzinie energooszczędności, stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju suszarkę WTW86563PL, która dba z najwyższą troską o tkaniny, a także o zasoby Ziemi.

Nowość marki Bosch należy do suszarek kondensacyjnych. Dzięki systemowi grzałek i procesowi skraplania wody (kondensacji), przetwarzają one wilgoć z ubrań w parę wodną. Zostaje ona automatycznie odprowadzona do specjalnego pojemnika, w którym gromadzi się pod postacią wody. Rozwiązanie to pozwala uniknąć podłączania do kanalizacji czy wentylacji, stąd szczególnie odpowiada potrzebom właścicieli mieszkań bez balkonów, gdzie rozwieszenie prania może być kłopotliwe.

Tkaniny wyjęte z suszarki Bosch WTW86563PL mają być bardziej miękkie niż suszone tradycyjnie i praktycznie nie wymagać prasowania. Urządzenie nie wymaga konieczności stosowania środków zmiękczających przy praniu i dodatkowo wyposażona jest w filtr, który zbiera drobne pyłki.

Za sprawą rozwiązania ActiveAir Technology, nowa suszarka Bosch ma zużywać o 50. mniej energii elektrycznej od limitu ustalonego dla sprzętów klasy efektywności energetycznej A. Bosch tłumaczy, że ten wynik udało się osiągnąć projektując niezwykle wydajną pompę ciepła. W skrócie, pobierania ona ciepło z otoczenia do urządzenia, oszczędzając energię.

Do innych zalet suszarki WTW86563PL ma należeć niski poziom emisji hałasu i wydajność kondensatora. Cechy te nie stoją na szczycie listy czynników decydujących o zakupie, lecz są niezwykle ważne przy użytkowaniu.

Suszarka Bosch WTW86563PL zalicza się do urządzeń, które nie tylko suszą, ale mają ochronny wpływ na tkaniny. Każdorazowo je odświeżają, a specjalne programy pozwalają ograniczać prasowanie do minimum. Panel sterujący zapewnia intuicyjny dobór jednego z 1. programów dostosowanych do różnych materiałów i potrzeb.

Podstawowe dane najnowszej suszarki z pompą ciepła marki Bosch:
- Symbol Bosch WTW86563PL
- Klasa energetyczna: A–50%
- Pojemność: 7 kg
- Wymiary: 84,2 x 59,8 x 62,5 cm
- Cena: 4 649 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)