Sushi Bazooka - broń do przygotowywania sushi

Sushi Bazooka - broń do przygotowywania sushi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.08.2012 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sushi Bazooka to gadżet, który sprawi, że przygotowywanie popularnych przekąsek rodem z Japonii będzie łatwiejsze i zdecydowanie mniej czasochłonne.

W ciągu ostatnich kilku lat sushi podbiło polskie podniebienia. Restauracje serwujące rolki z ryżem, rybą i warzywami cieszą się sporą popularnością. Ponieważ sushi nie należy do najtańszych przekąsek, wiele osób próbuje przygotować ulubione danie w zaciszu własnej kuchni. Niestety, nie jest to proste. Szczególnie wiele kłopotu sprawia zawinięcie ryżu i dodatków w wodorosty. Aby zrobić to prawidłowo, potrzeba dużo wprawy, czasu i cierpliwości.

Co jednak zrobić, gdy przeceniliśmy nasze kulinarne zdolności, a zaproszeni na japońską ucztę goście już niemal pukają do drzwi? Z pomocą może przyjść Sushi Bazooka – gadżet do przygotowywania sushi. Plastikowa broń pomoże w szybki i łatwy sposób zrolować sushi. Wystarczy nabić Bazookę ryżem i ulubionymi dodatkami, a następnie tak przygotowany zestaw „wstrzelić” w wodorost. Gadżet działa szybko i precyzyjnie. Kosztuje 25 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)