SuprNova.org znów działa

SuprNova.org znów działa

SuprNova.org znów działa
22.08.2007 13:04, aktualizacja: 22.08.2007 15:10

SuprNova - jeden z najpopularniejszych swego czasu serwisów torrentowych - znów działa. Strona była wyłączona od 2,5 roku - do jej zamknięcia doprowadzili przedstawiciele organizacji antypirackich. Reaktywacja Suprnova.org jest dziełem właścicieli słynnego szwedzkiego serwisu ThePirateBay.org.

Administratorzy witryny http://www.suprnova.org zastrzegają, że na razie strona działa testowo i jeszcze przez pewien czas można spodziewać się zakłóceń jej funkcjonowania.

Pierwsze doniesienia o planach ponownego uruchomienia serwisu pojawiły się na początku sierpnia - okazało się wtedy, że Sloncek ( dawny administrator Suprnovy ) kilka miesięcy temu podarował domenę Szwedom z ThePirateBay.org. To oni przygotowali i uruchomili nową witrynę - serwis wygląda podobnie jak "stara" SuprNova ( zabiegał o to Sloncek ). Bez zmian ma pozostać także jego funkcjonalność. Przedstawiciele ThePirateBay.org poinformowali też o stworzeniu nowego forum, przeznaczonego dla użytkowników obydwu torrentowych serwisów - jego adres to http://Suprbay.org .

Na stronie głównej serwisu znajdziemy interesującą deklarację jego administratorów - ostrzegają oni wszystkie osoby i instytucje, planujące ponowne zamknięcie serwisu, że nigdy im się to nie uda. _ "To działa tak: cokolwiek zatopicie, my odbudujemy. Kogokolwiek pozwiecie - na jego miejsce zrekrutujemy 10 nowych piratów. Gdzie nie pójdziecie, będziemy przed wami. Jesteście zapomnianą przeszłością. My jesteśmy Internetem i przyszłością" _ - czytamy na stronie SuprNova.org ( w wolnym tłumaczeniu ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)