Superprezent dla 100 000 klienta

Superprezent dla 100 000 klienta

Superprezent dla 100 000 klienta
06.08.2008 14:14, aktualizacja: 06.08.2008 14:33

Już w sierpniu osoba, która kupi pakiet startowy operatora
będzie mieć dużą szansę by stać się 100 tysięcznym klientem MOBILKING.
Szczęśliwiec będzie mógł zabrać swojego kumpla do prawdziwej
piłkarskiej mekki, na mieszczący blisko 100 tysięcy osób stadion Camp
Nou w Barcelonie oraz obejrzeć wybrany mecz Champions League

Już w sierpniu osoba, która kupi pakiet startowy operatora będzie mieć dużą szansę by stać się 100 tysięcznym klientem MOBILKING. Szczęśliwiec będzie mógł zabrać swojego kumpla do prawdziwej Piłkarskiej Mekki, na mieszczący blisko 100 tysięcy osób stadion Camp Nou w Barcelonie oraz obejrzeć wybrany mecz Champions League. Wymarzona wygrana dla każdego piłkarskiego kibica zostanie przyznana osobie, która uaktywni kartę MOBILKING jako 100 tys.

MOBILKING chce nagrodzić 100 tysięcznego klienta wyjątkowym prezentem. Wyjazd do Barcelony na mecz jednego z najlepszych klubów piłkarskich Europy, rozgrywany na jednym z najwspanialszych i największych stadionów Camp Nou zapewni niezapomniane przeżycia.

MOBILKING już po trzech miesiącach przekonał do siebie blisko 50 tysięcy osób, by po kolejnych trzech miesiącach uzyskać dwukrotnie wyższy wynik. Jedna niska cena do wszystkich sieci, bez ukrytych opłat, ogólnopolski zasięg, profesjonalna obsługa klienta, szeroka sieć sprzedaży i dopasowana oferta sprawiły, że do MOBILKING przekonało się tysiące Polaków. Sama marka osiągnęła 80 proc. rozpoznawalności wspomaganej wśród młodych mężczyzn. Dodatkowo 80 proc. młodszej widowni deklaruje, że widziała reklamę MOBILKING.

Pakiety startowe MOBILKING sprzedają się w tempie 1000 sztuk dziennie. Tak dobry wynik możliwy jest dzięki efektywnej sprzedaży jak i atrakcyjnym konkursom, takim jak: MOCNY PREZENT i IGRZYSKA MOCY. Nie bez znaczenia było także poszerzenie sieci sprzedaży, która liczy już 35 tysięcy punktów oferujących zestawy startowe oraz 50 tysięcy punktów, w których można doładować konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)