Stylowe głośniki stereo Bluetooth - MBS-900

Stylowe głośniki stereo Bluetooth - MBS‑900

Stylowe głośniki stereo Bluetooth - MBS-900
Źródło zdjęć: © sonyericsson.com
10.11.2008 15:12, aktualizacja: 10.11.2008 18:50

Sony Ericsson zapowiedział wprowadzenie na rynek bezprzewodowych głośników stereo, mających pojawić się w sprzedaży jako akcesorium do nowego telefonu z serii Walkman...

_ Sony Ericsson _ zapowiedział wprowadzenie na rynek bezprzewodowych głośników stereo – _ MBS-900 _. Mają się one pojawić w sprzedaży jako akcesorium do nowego telefonu z serii _ Walkman W705 _, który dodatkowo ma pełnić funkcję pilota zdalnego sterowania multimediami.

Głośniki zostały wyposażone w technologię _ Bluetooth , tuner FM, monochromatyczny wyświetlacz _ OLED _, a także dotykowy panel umożliwiający włączenie / wyłączenie urządzenia oraz zmianę ustawień . Pozwalają odtwarzać muzykę z telefonu komórkowego bez użycia kabli (zasięg do 10 metrów) i cieszyć się dźwiękiem o jakości hi-fi. Charakteryzują się bardzo ciekawym i nowoczesnym wyglądem. Dodatkowo posiadają wejście 3,5 mm, dzięki któremu możemy podłączyć je do odtwarzacza MP3, karty dźwiękowej komputera itp. MBS-900 _ składa się z dwóch głośników 1. W oraz subwoofera o mocy 20 W. Może pełnić również funkcję zestawu głośnomówiącego – automatycznie wycisza muzykę w przypadku nadejścia połączenia.

Producent zapowiedział wprowadzenie nowych, bezprzewodowych głośników stereo _ MBS-900 _ w pierwszym kwartale przyszłego roku. Niestety cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

Wymiary: 20 x 20 x 10 cm.
Waga: 2,3 kg.
Dostępne kolory: biały.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)