StrongPhone X3: wytrzymały telefon dual SIM

StrongPhone X3: wytrzymały telefon dual SIM

StrongPhone X3: wytrzymały telefon dual SIM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.06.2016 07:15, aktualizacja: 12.07.2016 10:10

EVOLVEO wprowadził na rynek wodoszczelny i wytrzymały telefon dual SIM z niezłym wyposażeniem, funkcją Wifi HotSpot, PowerBank i nietypową jak na telefon komórkowy, latarką.

Wytrzymała gumowa obudowa chroni elektronikę w telefonie od uszkodzeń powstałych w wyniku wstrząsów, upadków i zalań. StrongPhone X3 umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM, podłączenie do internetu przy pomocy 3. lub WiFi, ładowanie innego urządzenia lub korzystanie z bardzo wydajnej latarki. Spełnia kryteria specyfikacji IP68, dzięki czemu może być zanurzany na głębokość 1,2 metra przez 60 minut. Ponadto, jest wyposażony w wodoszczelne złącze microUSB "USB cap-less" (bez gumowej zaślepki), co sprawia, że podłączenie do komputera lub ładowarki jest szybkie i łatwe. Wygląd telefonu można odświeżyć za pomocą zmiany bocznych ramek telefonu z czerwonych na srebrne, które są w zestawie z telefonem.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Użytkowników funkcji WiFi HotSpot ucieszy płynne udostępnianie sieci i korzystanie z Internetu na notebooku lub tablecie. Funkcja PowerBank umożliwia łatwe ładowanie innego telefonu lub tabletu za pomocą USB. Wydajna latarka jest obsługiwana za pomocą jednego przycisku z boku telefonu i daje znacznie więcej światła niż standardowe latarki w innych telefonach komórkowych.

StrongPhone sprawdzi się w trudnych warunkach, jest przystosowany do pracy w wysokich i niskich temperaturach, wilgotnym otoczeniu, sprawdzi się na łodzi, górskich wycieczkach, w warsztacie samochodowym czy na budowie. Telefon wyposażony jest też w funkcję SOS - za pomocą jednego klawisza można wezwać pomoc. Przycisk z boku telefonu można programować i dzięki temu mieć łatwy dostęp do swoich ulubionych aplikacji.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Telefon jest już w sprzedaży, a jego cena to 411 zł.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: StrongPhone X3: wytrzymały telefon dual SIM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)