Sterownik i słuchawki dla graczy

Sterownik i słuchawki dla graczy

Sterownik i słuchawki dla graczy
Źródło zdjęć: © Genius
14.05.2007 10:09, aktualizacja: 14.05.2007 10:20

ErgoMedia 500 jest urządzeniem przeznaczonym tylko do gier.
Jego kształt umożliwia wygodne trzymanie go w dłoniach nawet przez
dłuższy czas. Posiada 11 programowalnych klawiszy, jak również
czterokierunkowy kursor umieszczony pod kciukiem

Producent elektroniki, firma Genius wprowadziła właśnie na rynek dwa nowe urządzenia skierowane do graczy. Jednym z nich jest kontroler, a drugim słuchawki.

ErgoMedia 50. jest urządzeniem przeznaczonym tylko do gier. Jego kształt umożliwia wygodne trzymanie go w dłoniach nawet przez dłuższy czas. Posiada 11 programowalnych klawiszy, jak również czterokierunkowy kursor umieszczony pod kciukiem. Pad pozwala graczom na przypisanie poszczególnym przyciskom makr, a także przełączanie się pomiędzy trzema różnymi konfiguracjami, zależnie od rodzaju gry. Wejścia na mikrofon i słuchawki eliminują potrzebę podłączania ich bezpośrednio do komputera. Do pada można dokupić słuchawki, które również zostały zaprojektowane specjalnie dla graczy.

Obraz
© Vibration HS-04V

Vibration HS-04. posiadają mikrofon, który pozwala na rozmowę w trakcie gry. Cechą wyróżniającą to urządzenie jest funkcja wibracji basu – zasilana przez baterie AAA lub przez USB. Zarówno głośność, jak i wibracje mogą być regulowane za pomocą zintegrowanych kontrolerów.

ErgoMedia 500 kosztuje 40$, a 04V jest sprzedawany za 25$.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)