Steep do pobrania za darmo. Ubisoft udostępnia grę na PC

Steep do pobrania za darmo. Ubisoft udostępnia grę na PC

Steep do pobrania za darmo. Ubisoft udostępnia grę na PC
Źródło zdjęć: © Ubisoft
Oskar Ziomek
16.05.2019 18:55, aktualizacja: 16.05.2019 23:36

Gra komputerowa Steep jest dostępna do pobrania za darmo. Oferta jest ważna tylko kilka dni, więc warto się pospieszyć.

Firma Ubisoft zdecydowała się udostępnić sportową grę Steep za darmo do pobrania. To świetne wieści dla wszystkich fanów narciarstwa i sportów ekstremalnych – świat gry to przede wszystkim Alpy i realistycznie odwzorowane szczyty gór. Otwarty świat to obszar dostępny nie tylko dla jednego gracza – Steep oferuje bowiem także tryb multiplayer.

Do odebrania swojej darmowej kopii gry konieczne jest posiadanie konta w serwisie UPlay. Steep jest dostępny do pobrania pod tym adresem. Aby pobrać grę, należy wybrać przycisk "PC", a następnie w razie potrzeby zalogować się swoimi danymi konta Ubisoft.

Obraz
© WP.PL

Gra zostanie dodana do biblioteki, a użytkownik będzie mógł przejść bezpośrednio do pobrania klienta UPlay lub do jego uruchomienia, jeśli program jest już na komputerze.

Po przejściu do aplikacji należy skorzystać z przycisku "Pobierz". W kreatorze konieczny będzie wybór języka, ścieżki instalacji oraz zaakceptowanie warunków licencyjnych. Darmową kopię gry Steep można odebrać tylko przez pewien czas. Oferta jest ważna do 22 maja, dlatego warto się pospieszyć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)