“Star Wars: Trench Run” wlatuje do App Store

“Star Wars: Trench Run” wlatuje do App Store
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

19.11.2009 10:32, aktual.: 19.11.2009 10:47

W App Store pojawiła się długo oczekiwana gra, która zadowoli nie tylko wiernych fanów Gwiezdnych Wojen. Star Wars: Trench Run jest bardzo prosta z założenia – zadaniem gracza jest rozegranie finalnej bitwy z pierwszego filmu. Oczywiście nie chodzi tutaj o Mroczne Widmo. Poruszamy się myśliwcem X-Wing i początkowo walczymy z kilkoma myśliwcami TIE Fighters, następnie nurkujemy w wąski kanał prowadzący nas tuż przy powierzchni Gwiazdy Śmierci.

Na tym etapie gry będziemy musieli wykazać się sporą ilością zręczności i refleksu, manewrując między przeszkodami, unikając wrogiego ostrzału i nie dając się namierzyć goniącym nas myśliwcom. Gdy uda nam się dolecieć do końca kanału, pozostaje nam jedynie trafić w niewielki kanał wentylacyjny i tym samym unicestwić Gwiazdę Śmierci.

To wyzwanie możemy podejmować w jednej z czterech dostępnych trudności –. Easy, Medium, Hard i Jedi. Jeżeli niszczenie stacji kosmicznej Imperium Galaktycznego nam się znudzi, zawsze można zagrać w tryb Arcade, który polega przede wszystkim na kosmicznych bitwach między myśliwcami. Oczywiście na liście wrogich pilotów nie zabraknie samego Dartha Vadera.

Twórcy Star Wars: Trench Run twierdzą, że posiadacze iPhone’a 3GS oraz iPoda touch drugiej generacji będą mogli cieszyć się ładniejszą grafiką.

Star Wars: Trench Run dostępne jest w App Store za 4,99 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)