Stacjonarny Numer Firmowy w Erze

Stacjonarny Numer Firmowy w Erze

Stacjonarny Numer Firmowy w Erze
03.05.2009 02:32

W ofercie biznesowej Ery dostępna jest usługa Stacjonarny Numer Firmowy. W ramach oferty klient może uruchomić dodatkowy numer telefonu podpięty do już użytkowanej karty SIM i funkcjonujący jako krajowy numer stacjonarny.

Numer stacjonarny ma standardowy format, z dwucyfrowym numerem kierunkowym na początku. Korzystanie z numeru stacjonarnego możliwe jest tylko w strefie firmowej, czyli w obszarze ograniczonym o promieniu 500 m i środku pokrywającym się ze wskazanym przez klienta adresem świadczenia usługi.

Po aktywacji usługi następuje aktywacja strefy firmowej - poprzez połączenie z numerem 602900 z miejsca gdzie ma być świadczona usługa. W taryfach Prestiż usługa oferowana jest bezpłatnie, we wszystkich innych taryfach abonament za usługę to 5 zł netto (6,10 z VAT).

Przebywanie w strefie firmowej nie zmienia stawek połączeń wychodzących. Jedyną różnicą jest fakt, że możliwe jest odbieranie połączeń przychodzących na przydzielony numer stacjonarny. W sytuacji gdy użytkownik znajduje się poza strefą firmową połączenia przekazywane są na pocztę głosową lub na numer komórkowy do którego podpięta jest usługa (dodatkowa opłata 25 zł netto, 30,50 zł z VAT).

Zmiana strefy firmowej wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w kwocie 5 zł netto (6,10 zł z VAT).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)