Stacje dokujące Dension - iPhone w samochodzie

Stacje dokujące Dension - iPhone w samochodzie

Stacje dokujące Dension - iPhone w samochodzie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.07.2012 11:55, aktualizacja: 06.07.2012 14:16

Węgierska firma Dension wprowadza na polski rynek dwie stacje dokujące do iPhone’a przeznaczone do montażu w samochodach. Obie stacje podłączone do systemu audio
w samochodzie odtwarzają muzykę, umożliwiają rozmowy telefoniczne oraz odsłuchiwanie wskazówek nawigacyjnych przez głośniki samochodowe.

Dzięki uchwytowi do montowania na przedniej szybie lub desce rozdzielczej (w pozycji wertykalnej bądź horyzontalnej), użytkownik może wybrać optymalne dla siebie położenie, zależnie od tego czy korzysta z nawigacji, ogląda pliki video, czy też korzysta z książki telefonicznej. Oba urządzenia wykorzystują technologię hpst, zapewniającą wysoką jakość dźwięku. Zasilanie do stacji dokujących Dension pobierane jest z gniazda zapalniczki 12V. Urządzenia podłączane są do systemu audio samochodu za pośrednictwem 3.5 mm kabla aux (mały jack) lub wbudowanego nadajnika FM.

Zaletą urządzeń jest specjalne, darmowe oprogramowanie z przyjaznym interfejsem (m.in. duże ikony, które eliminują problem z wybieraniem odpowiednich komend). Cena obydwu urządzeń wynosi 89,90 euro (około 349 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)