Sprzedaż Xbox One Polsce - Microsoft jest zadowolony

Sprzedaż Xbox One Polsce - Microsoft jest zadowolony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.09.2014 10:30, aktual.: 18.09.2014 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak poinformował Microsoft, wyniki sprzedaży konsoli Xbox One w trakcie pierwszego weekendu po wprowadzeniu konsoli do oficjalnej sprzedaży potwierdzają popularność Xbox’a w Polsce.

Sytuacja na rynku jest od początku tego roku dla marki Xbox bardzo korzystna. Wyniki pierwszego weekendu sprzedaży konsol Xbox One wiążą się z silną pozycją Xbox 360. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez agencję badania rynku GfK Polonia, w miesiącach styczeń-lipiec tego roku, konsole Xbox osiągnęły udział rynkowy w sprzedaży ilościowej na poziomie 37,8% w kategorii konsol stacjonarnych wszystkich generacji.

Xbox One jest oferowany w dwóch, specjalnych zestawach premierowych z konsolą wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500GB, odtwarzacz Blu-Ray oraz łączność bezprzewodową Wi-Fi. Każdy zestaw zawiera również próbny, 14-dniowy dostęp do usługi Xbox Live Gold. Wraz z konsolą Xbox One, w pakiecie znajdują się również najpopularniejsze gry: zestaw z FIFA 1. i Forza Motorsport 5 dostępny jest w orientacyjnej cenie 1699 zł, a zestaw z sensorem Kinect i grami FIFA 15 i Dance Central Spotlight w cenie 1999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)