Sprizzi - zrób sobie colę w domu!

Sprizzi - zrób sobie colę w domu!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.05.2013 13:22

Urządzenie Sprizzi skierowane jest do wszystkich amatorów napojów gazowanych. Przy pomocy jednego z 60 smakowych nabojów potrafi zmienić zwykłą wodę w lemoniadę, colę czy inny napój gazowany.

Zbliża się lato, a wraz z nim zwiększa się także ilość spożywanych przez nas napojów gazowanych. Razem z kupowaniem ich w sklepach idzie jednak cały szereg niedogodności - takich jak wysoka cena, szybka utrata gazu napojów w większych butlach i duża ilość powstających po spożyciu śmieci. Wyeliminować te problemy postanowił Michael Breault, który własnym sumptem stworzył prototyp urządzenia do przyrządzania napojów gazowanych bezpośrednio w domu. Przy pomocy serwisu Kickstarter zebrał właśnie pieniądze na wprowadzenie go do produkcji seryjnej.

W przeciwieństwie do podobnych urządzeń, Sprizzi nie tylko nasyca wodę gazem, ale także ją schładza i automatycznie miesza z odpowiednim syropem smakowym. Syropów do wyboru ma być około 6. - od coli czy lemoniady, po napoje energetyczne i izotoniczne. Oczywiście, urządzenie będzie mogło serwować także chłodną wodę.

Twórcy chcą, żeby Sprizzi nie tylko weszło do produkcji seryjnej, ale także aby stało się stałym elementem wyposażenia kuchennego, przynajmniej tak samo popularnym jak ekspres do kawy. Czy im się to uda, przekonamy się już niedługo.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)