Sprawdzam. Laptop Huawei MateBook D 16

Sprawdzam. Laptop Huawei MateBook D 16

21.07.2022 12:32

Nasze wymagania ciągle się zmieniają. Jedni twierdzą, że najlepiej pracuje im się w domu, inni nie chcą mieszać sfery prywatnej z zawodową i wolą wykonywać swoje obowiązki z biura. Oczywiście nie brakuje również osób, które preferują pracę "pół na pół". Dlatego specjaliści od Huawei wyszli naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, proponując coś, co zadowoli każdą z tych grup.

Huawei MateBook D 16 to sprzęt, który może się pochwalić najnowszymi rozwiązaniami zarówno w dziedzinie podzespołów, jak i samej konstrukcji. Ekran o przekątnej 16 cali zajmuje 90 proc. powierzchni obudowy, a mimo to sprzęt nie różni się gabarytowo od klasycznych 15,6-calowych modeli. To zasługa ultracienkich ramek, które są dodatkowo odpowiednio wzmocnione. Nowy MateBook to również kwintesencja lekkości, sprzęt waży zaledwie 1,7 kg i ma jedynie 18,4mm grubości.

© materiały partnera

To, co widać na zewnątrz, jest równie imponujące, co technologia znajdująca się pod obudową. Procesory Intel Core i5 lub i7 pozwolą na błyskawiczną pracę nawet przy użyciu zasobożernych programów. Z tym sprzętem nie musisz również martwić się o prędkość pobierania plików. Antena Metaline jest odpowiedzialna za najlepszą jakość i stabilność połączenia internetowego nawet przy dużym oddaleniu od routera. Coś w sam raz dla fanów pracy na balkonie lub w ogrodzie.

Fani mobilności, którym zależy na bezprzewodowej współpracy między różnymi urządzeniami w ich domu, mogą być zadowoleni. Dzięki aplikacji PC Manager z poziomu laptopa możesz sparować ze sobą urządzenia Huawei i za pomocą kilku kliknięć będziesz mieć dostęp do wszystkich aplikacji i plików. Sprytne i intuicyjne rozwiązania to prawdziwa moc urządzeń od Huawei. Przekonaj się, jak pomogą ci w codziennej pracy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)