Sprawdź, z jaką prędkością jeździ twoje dziecko

Sprawdź, z jaką prędkością jeździ twoje dziecko

Sprawdź, z jaką prędkością jeździ twoje dziecko
Źródło zdjęć: © www.lokalizacja.info
03.12.2013 12:51

W dzisiejszych czasach możliwa jest pełna kontrola samochodów za pomocą telefonu komórkowego. Tego typu usługi były dotąd dedykowane dla flot samochodowych i mobilnych pracowników, jednak Data System Group dostarcza usługę, która z powodzeniem może być wykorzystywana także przez osoby indywidualne.

Tato, czy mogę pożyczyć samochód? To pytanie wcześniej czy później padnie z ust niemal każdego dziecka, a syna już na pewno. Jak niektórzy twierdzą, rodzice to największa wypożyczalnia samochodów w Polsce, a kolizje w niej zdarzają się znacznie częściej niż w największych wypożyczalniach sieciowych. Ale nie ma się co dziwić, żadna wypożyczalnia nie udostępni samochodu młodocianemu kierowcy, a rodzic wręcz przeciwnie.

Wedle statystyk policji, aż 3. proc. wypadków spowodowanych jest przez osoby w wieku 18-24 lat. Jednak można temu zaradzić. Poznańska firma Data System Group oferuje aplikację mobilną umożliwiającą podgląd pojazdów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. DS CarSpy wyświetla na mapie bieżące położenie, prędkość i inne parametry pojazdu. Dzięki tej aplikacji, rodzic może być znacznie bardziej spokojniejszy zarówno o swoje dziecko, jak i użyczony mu samochód. Wystarczy uruchomić DS CarSpy, by wiedzieć, gdzie dziecko wybrało się samochodem i co ważniejsze, z jaką prędkością się porusza, a nawet na jakich obrotach jeździ. Posiadając już takie informacje, można po pierwsze zweryfikować styl jazdy młodego kierowcy, po drugie wprowadzić niezbędne szkolenia, a po trzecie - zdecydować o kolejnym użyczeniu auta.

Aby móc korzystać z aplikacji DS CarSpy, należy nabyć wcześniej usługę DS Locate.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: AlphaGuide znajdzie najbliższy warsztat samochodowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)