Spotify w końcu na konsolach Sony

Spotify w końcu na konsolach Sony
Źródło zdjęć: © chip.pl

30.03.2015 15:33, aktual.: 30.03.2015 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ogłoszona w styczniu usługa zadebiutowała dzisiaj na konsolach PS3 i PS4. Dzięki Spotify gracze uzyskają dostęp do 30 milionów piosenek i 1,5 miliarda playlist.

Aplikacja zajmuje około 10 MB i oferuje możliwość połączenia konta lub założenia nowego. W przypadku tego pierwszego wystarczy powiązać konto przy pomocy Spotify Connect, co zajmuje znacznie mniej czasu niż wpisywanie loginu i hasła. Oczywiście muzykę można kontrolować nie tylko przez pada ale także przez smartfon czy tablet.

Jeśli opłacamy już Spotify Premium nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów. Jeśli zaś jest to nasz pierwszy kontakt z usługą po rejestracji otrzymamy bezpłatnie miesiąc pakietu Premium. Później będziemy mogli albo korzystać z darmowej wersji Spotify ograniczonej reklamami, albo płacić miesięcznie 19 zł za wersję Premium.

Na PS4 możliwe jest słuchanie muzyki w tle i regulacji jej głośności względem muzyki z gry. Na PS3 Spotify niestety taki sposób nie zadziała - włączenie gry zamknie nam aplikację i odwrotnie.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wyciekły zrzuty ekranowe Windows 10 dla telefonów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także