Sposób na zdrowy i piękny uśmiech? Sprawdź!

Sposób na zdrowy i piękny uśmiech? Sprawdź!

Sposób na zdrowy i piękny uśmiech? Sprawdź!
Źródło zdjęć: © materiały partnera
07.12.2021 17:33

Skutecznie, dokładnie i delikatnie – to najprostsza odpowiedź na to, jak szczoteczka powinna myć nasze zęby. Czy każda poradzi sobie z tym zadaniem równie dobrze? Niestety nie, ale dostępne są już urządzenia, które wspierają nas w utrzymaniu higieny jamy ustnej i to w sposób inteligentny – dopasowując się do naszej techniki mycia.

Takim urządzeniem jest Philips Sonicare Prestige 9900. Warto wiedzieć, że Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (1). Ale to dopiero początek. Philips Sonicare Prestige 9900 to także pierwsza szczoteczka, która wyczuwa sposób mycia zębów i dopasowuje się dzięki inteligentnej technologii SenseIQ. (2)

Philips Sonicare czyści dokładnie, usuwając płytkę bakteryjną nawet w trudnodostępnych miejscach, a przy tym jest delikatny dla naszych dziąseł. Efekty potwierdzone badaniami klinicznymi mówią same za siebie: usuwa do 20 razy więcej płytki bakteryjnej (3) i zapewnia do 15 razy zdrowsze dziąsła (4). Czy to nowy standard w czyszczeniu zębów? Testujemy Philips Sonicare Prestige 9900 i mówimy "Sprawdzam!".

 (1) Dla modeli: Philips Sonicare Prestige 9900, Philips Sonicare ProtectiveClean 6100; w 2021 r.

(2) Od Philips Sonicare; Philips Sonicare Prestige 9900

(3) W porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean.

(4) W porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie