SpeedLink CUE - bezprzewodowa mysz z Multitouch

SpeedLink CUE - bezprzewodowa mysz z Multitouch

SpeedLink CUE - bezprzewodowa mysz z Multitouch
Źródło zdjęć: © speed-link.com
08.10.2010 16:38, aktualizacja: 12.10.2010 12:07

Niemiecka firma Speed-Link zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej myszy z funkcją Multitouch – modelu CUE. Nowość ma się wyróżniać smukłą, elegancką obudową, której kształt dostosowano...

Niemiecka firma SpeedLink zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej myszy z funkcją Multitouch – modelu CUE.

Nowość ma się wyróżniać smukłą, elegancką obudową, której kształt dostosowano zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych użytkowników. Mysz zostanie wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 100. dpi, obsługę gestów, a także funkcję przewijania i multidotyku. Ta ostatnia pozwoli na obsługę interfejsów graficznych więcej niż jednym palcem. Z komputerem CUE będzie się łączyć z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii 2.4 GHz (w zestawie miniaturowy odbiornik USB). Długi czas pracy na baterii ma zapewnić tryb oszczędzania energii.

Powierzchnia myszy zamiast mechanicznych przycisków posiada czujniki dotyku o dużej czułości, które rozpoznają ruchy palców i przekształcają je w polecenia. Dzięki temu będziemy w stanie jednym przesunięciem palca przewijać dokumenty i zdjęcia oraz nawigować w Internecie. Ponadto z pomocą dołączonego oprogramowania dopasujemy funkcje myszy do swoich potrzeb.

Speed-Link CUE dostępna będzie w czterech kolorach do wyboru: czarnym, białym, srebrnym oraz czerwonym. Nowość ma trafić na rynek już w listopadzie, w cenie wynoszącej około 40 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)