SPB Weather 2.1.1 - prognoza pogody na weekend

SPB Weather 2.1.1 - prognoza pogody na weekend

SPB Weather 2.1.1 - prognoza pogody na weekend
Źródło zdjęć: © PC World
09.10.2009 18:30, aktualizacja: 12.10.2009 10:15

Prognoza pogody na każde zawołanie przydaje się nie tylko turystom w górach, ale każdemu kto wystawia nos za próg swojego domu. SPB Weather 2.1.1 firmy SPB Software to osobista pogodynka - aplikacja podaje prognozę na najbliższe dni, podając oczywiście temperaturę, wilgotność powietrza, ciśnienie atmosferyczne, prędkość i kierunek wiatru.

SPB Weather 2.1.1 obsługuje pięciodniowe prognozy pogody dla ponad 10.00. miast na świecie z wielu źródeł. Dzienna prognoza podzielona jest na pory dnia - rano, południe, wieczór i noc.

Obraz
© (fot. PC World)

_ Pobierz: SPB Weather 2.1.1 - tutaj (dla komórek z Windows Mobile) _

Użytkownik może wybrać 1. miast, dla których będzie automatycznie pobierana prognoza pogody. Dodanie miasta może odbyć się na cztery sposoby - poprzez podanie jego nazwy, poprzez nazwę kraju, w którym się ono znajduje, poprzez lotnisko będące w jego pobliżu lub po prostu przez lokalizację GPS.
Efektowny trójwymiarowy moduł globu pozwala na zapoznanie się z animowaną trzydniową prognozą nieba (chmur), pogody oraz opadów.

Aplikacja posiada rozbudowaną wtyczkę dla ekranu Dzisiaj oraz integruje się z innymi programami firmy SPB jak Mobile Shell, Pocket Plus czy Diary.

Interfejs aplikacji został przygotowany w ten sposób, aby można było w pełni obsługiwać go za pomocą palców.

_ Cena: 19,95 dol _

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)