SpamRebel - program antyspamowy od twórcy Pajączka

SpamRebel - program antyspamowy od twórcy Pajączka

SpamRebel - program antyspamowy od twórcy Pajączka
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
17.02.2009 15:30, aktualizacja: 17.02.2009 15:59

Firma Cream Software, znana jako producent Pajączka, wprowadziła na rynek nowy program antyspamowy. Aplikacja o nazwie SpamRebel jest dostarczana w polskiej wersji językowej. Współpracuje z dowolnym programem pocztowym odbierającym wiadomości e-mail za pośrednictwem protokołu POP3.

SpamRebel to nowy program antyspamowy w ofercie firmy Cream Software, znanej jako producent Pajączka, popularnego polskiego edytora stron WWW. Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej i dostarczana z obszerną dokumentacją, wyjaśniającą zasady funkcjonowania mechanizmów zwalczających spam. Może być wykorzystywana w połączeniu z dowolnym programem pocztowym, odbierającym e-maile za pośrednictwem protokołu POP3. Konfigurację czytnika poczty ułatwia wbudowany kreator.
Do zwalczania spamu wykorzystywane są zarówno mechanizmy automatycznie analizujące treść korespondencji, jak i filtry definiowane przez użytkownika w oparciu o otrzymywane wiadomości e-mail. Aplikacja zapewnia możliwość definiowania białych i czarnych list, a ponadto pozwala zapoznać się ze statystykami i historią otrzymywanych e-maili.

Rafał Płatek, właściciel firmy Cream Software, w rozmowie z PC World powiedział: _ Codziennie przedzierałem się przez tony spamu, a kolejne metody walki z tym problemem nie dawały rezultatu. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i napisałem prosty programik, który świetnie sobie radził. Przekazałem go kilku znajomym, którzy namówili mnie, abym uczynił go bardziej przyjaznym. Tak powstała pierwsza wersja, jeszcze dość "toporna" w użytkowaniu. SpamRebel to aplikacja po ostatecznym szlifie, wygodniejsza w obsłudze i skuteczniejsza niż poprzednie odsłony. _

SpamRebel jest oferowany w cenie 3. zł. Komercyjna, bezterminowa licencja upoważnia do bezpłatnych aktualizacji produktu przez 12 miesięcy. Testowa wersja programu wprowadza limit w postaci maksymalnie 40 uruchomień, przy czym pojedyncza sesja nie może trwać dłużej niż 20 godzin.
Dodatkowe informacje o prezentowanym narzędziu antyspamowym są dostępne na stronie programu SpamRebel - http://www.spamrebel.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)