Sony zaprezentuje wkrótce netbooka?

Sony zaprezentuje wkrótce netbooka?
Źródło zdjęć: © WP.PL

22.12.2008 12:30, aktual.: 22.12.2008 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele wskazuje na to, że do grona producentów netbooków dołączy wkrótce firma Sony. Podczas targów Consumer Electronics Show 2009 zaprezentuje ona bowiem nowy model urządzenia należącego do rodziny VAIO.

Podczas targów Consumer Electronics Show 2009. które odbędą się w Las Vegas w dniach 8-11 stycznia 2009 roku, firma Sony zaprezentuje nowe urządzenie należące do rodziny VAIO. Z dokumentów dostępnych na stronie amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) wynika, że produkt oznaczony symbolem PCG-1P1L będzie pracował pod kontrolą systemu Windows i zaoferuje szerokie możliwości w zakresie komunikacji, włącznie z wbudowanym modemem 3G. W dokumentach pojawia się także oznaczenie PCG-1P2L, sugerujące dostępność dwóch różnych wariantów tego urządzenia.

Obraz
© (fot. Sony)

Większość materiałów została utajniona do czasu premiery nowego VAIO, która ma odbyć się 9 stycznia. Produkt będzie miał prawdopodobnie rozmiary 220 x 120 mm, co uczyni go jednym z najmniejszych netbooków dostępnych na rynku. Na stronie nowozelandzkiego oddziału Sony trwa już odliczanie do premiery "nowego, rewolucyjnego VAIO".

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)