Sony Xperia Z2 w Polsce za 2800 zł

Strona głównaSony Xperia Z2 w Polsce za 2800 zł
06.03.2014 11:06
Sony Xperia Z2 w Polsce za 2800 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sony rozpoczęło w Polsce przedsprzedaż modelu Xperia Z2. Cena smartfonu wynosi 2800 zł, jednak w przedsprzedaży dodatkowo można otrzymać jeden z dwóch gadżetów.

Zamawiając nową Xperię możeny wybrać opaskę SmartBand lub magnetyczną stację dokującą DK36.

Opaska SmartBand razem z aplikacją Lifelog pozwala rejestrować to, co robimy: miejsca, które odwiedzamy, muzykę, której słuchamy, gry, w które gramy i książki, które czytamy –. a następnie przedstawia to wszystko w graficznej postaci. Każdego dnia możemy zobaczyć ile się ruszaliśmy, dokąd chodziliśmy, jakie zdjęcia zrobiliśmy i w jaki sposób komunikowaliśmy się ze światem. Aplikacja Lifelog i SmartBand pomogą nam także wyznaczać sobie cele naszej aktywności, śledzić postępy i udzielą wskazówek ułatwiających podejmowanie przyszłych decyzji. Cena gadżetu w wolnej sprzedaży to około 300 zł.

Drugim gadżetem do wyboru jest magnetyczna stacja dokująca DK36. która ułatwia ładowanie smartfonu Xperia Z2, a dzięki odpowiedniemu kątowi ustawienia umożliwia w trakcie ładowania sprawdzanie wiadomości, przeglądanie zawartości i oglądanie pokazu slajdów lub zdjęć w smartfonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)