Sony Ericsson: proste aktualizacje z Update Service

Sony Ericsson: proste aktualizacje z Update Service

22.09.2009 20:47, aktual.: 23.09.2009 08:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson oferuje aplikację Update Service, która w szybki i wygodny sposób pomoże zaktualizować oprogramowanie znajdujące się w telefonie komórkowym oraz zapewni optymalną wydajność telefonu.

Posiadacze telefonów marki Sony Ericsson mogą w prosty i wygodny sposób zaktualizować oprogramowanie swoich komórek. Producent oferuje aplikację Update Service, która po zainstalowaniu w komputerze PC sama wykona za nas wszystkie czynności.

Update Service jest aplikacją online i korzystanie z niej wymaga dostępu do Internetu. Po każdym uruchomieniu aplikacji Update Service na komputerze uzyskuje ona dostęp do Internetu oraz sprawdza i instaluje dostępne aktualizacje.

Aplikacja dostępna jest przez stronę www.sonyericsson.com/updateservice - wystarczy wejść na stronę, kliknąć ikonę i pobrać aplikację na komputer PC. Potem podłączyć telefon komórkowy z komputerem za pomocą kabla USB i postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Dodatkowo aktualizację oprogramowania można wykonać bezpośrednio z telefonu, używając do tego sieci telefonii komórkowej. Użytkownik w tym wypadku sam inicjuje pobieranie aktualizacji oprogramowania wybierając z menu telefonu folder ustawienia, a następnie z zakładki "ogólne" "usługę aktualizacji" i "wyszukaj aktualizację".

Telefon łączy się z Internetem poprzez sieć komórkową i pobiera najnowsze aktualizacje. Proces aktualizacji trwa od 10 do 20 minut. Gdy proces się zakończy, na ekranie telefonu pojawi się komunikat "Nowa wersja oprogramowania została zainstalowana".

Aktualizacja oprogramowania nie kasuje ustawień, SMS-ów, plików oraz kontaktów w telefonie. Niemniej jednak Sony Ericsson poleca wykonać kopię zapasową.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)