Solarna klawiatura Logitech K750 dla komputerów Mac

Solarna klawiatura Logitech K750 dla komputerów Mac

Solarna klawiatura Logitech K750 dla komputerów Mac
18.08.2011 12:35, aktualizacja: 04.01.2012 14:08

Logitech Wireless Solar Keyboard K750 powraca w nowej, dostępnej w wielu kolorach wersji. Dzięki wbudowanym bateriom słonecznym klawiatura nie wymaga zasilania bateryjnego.

Dostępna w pięciu kolorach Logitech Wireless Solar Keyboard K75. for Mac jest zasilana energią świetlną. Urządzenie ładuje się automatycznie, kiedy znajdzie się w zasięgu źródła światła, niezależnie od tego czy będą to promienie słoneczne czy sztuczne oświetlenie. Naładowana klawiatura może działać nawet do trzech miesięcy w zupełnych ciemnościach. Dodatkowo specjalna aplikacja pozwala stale monitorować poziom baterii oraz informuje, czy natężenie oświetlenia jest wystarczające do ładowania akumulatora.

Obraz
© (fot. Logitech)

Klawiatura K75. została skonstruowana, aby wywoływać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne: przy jej produkcji wykorzystano tylko przyjazne środowisku materiały, a opakowanie w pełni można poddać recyklingowi. Logitech Wireless Keyboard to pełno wymiarowa klawiatura z padem numerycznym wzbogacona o układ zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów Mac.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac została wyposażona w bezprzewodowe łącze 2,4 GHz. Logitech Wireless Keyboard K750 for Mac będzie w sugerowanej cenie detalicznej 319,99 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)