Smeg Fab 28 - dżinsowa lodówka

Smeg Fab 28 - dżinsowa lodówka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.07.2012 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Smeg to firma, która specjalizuje się w designerskich sprzętach AGD. Ciekawe są nie tylko kształty pralek i lodówek, nowatorskie jest także podejście do materiałów, z których wykonano sprzęt.

Większość urządzeń, które oferuje firma Smeg, utrzymana jest w stylu lat 50. Charakterystyczne klamki i zaokrąglone kształty pralek i lodówek są rozpoznawalne na całym świecie. Producent nie boi się także oryginalnych rozwiązań i odważnej kolorystyki, co widać choćby na przykładzie opisywanej wcześniej w naszym serwisie pralki Smeg LBB14.

Tym razem powstał sprzęt przeznaczony raczej dla niepokornych duchów niż dla poważnych gospodyń domowych. Młodzieńczy design lodówka oznaczona symbolem FAB 2. zawdzięcza… ubraniu ją w dżins. Urządzenie wygląda naprawdę niesamowicie, ale pojawia się wątpliwość, czy zastosowanie takiego materiału w kuchni jest funkcjonalne. Producent zapewnia jednak, że powłoka lodówki jest odporna na zniszczenie i zabrudzenia dzięki zaawansowanej technologii produkcji.

Czy tak jest naprawdę, będzie mogło się przekonać 50. osób, bo tyle lodówek trafi do sprzedaży. Pojemność lodówki wynosi 256 litrów, a zamrażarki – 26 litrów. Wymiary urządzenia wynoszą 60 x 151 x 68,2 cm. Może ono pochwalić się klasą energetyczną A++.
Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)