Smartwatch dla dziecka z lokalizatorem - bądź spokojniejszy

Źródło zdjęć: © Pexels

24.08.2022 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy rok szkolny to na pewno dobry moment zakup elektroniki dla Twojej pociechy. O ile nie można przesadzać z "rozpraszaczami", smartwatch to naprawdę dobry wybór. Zwłaszcza, że takie zegarki posiadają lokalizator GPS, który pozwala opiekunowi sprawdzić miejsce przebywania dziecka. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych modeli, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Smartwatch Garret Kids Trendy – świetny sprzęt dla młodego ucznia!

Garett Kids Trendy 4G to lekki i wygodny smartwatch dedykowany dzieciom. Jego sportowy i nowoczesny wygląd na pewno spodoba się Twojej pociesze. Konstrukcja smartwatcha jest także odporna na warunki atmosferyczne. Jako rodzic, na pewno docenisz funkcje geo-ogrodzenia i geolokalizacji. Ta pierwsza pozwala wyznaczyć strefę, w której dziecko może poruszać się bez alarmowania opiekuna. Jeśli ją przekroczy, otrzymasz powiadomienie na telefon. Co więcej, łączność LTE umożliwia prowadzenie rozmów wideo, a także przesyłanie wiadomości głosowych. Zegarek posiada nawet wbudowany aparat i dotykowy, kolorowy wyświetlacz.

Smartwatch Garret kupisz: << tutaj! >>

Smartwatch GARETT Kids Trendy 4G
Smartwatch GARETT Kids Trendy 4G© materiały partnera

Smartwatch Forever Look Me KW-500 – dla dziewczynki i chłopca

Spójrz tylko, smartwatch Forever Look Me KW-500 wygląda naprawdę świetnie! Co więcej, jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i różowej. Z takim urządzeniem dziecko będzie czuło się naprawdę bezpiecznie, a Ty zyskasz spokój. Zegarek pozwala na przeprowadzenie wideorozmowy, a także określenie lokalizacji dziecka na mapie. Ważnym faktem jest, że smartwatch nie potrzebuje w tym celu telefonu. To dzięki łączności z siecią 4G. Zegarek współpracuje z urządzeniami mobilnymi Android i iOS. Smartwatch wyposażono w kamerę i mikrofon. Urządzenie jest także wodoodporne w normie IP67. Bateria o pojemności 700 miliamperogodzin pozwala na pracę zegarka przez cały weekend.

Nowoczesny smartwatch dla dziecka: << kupisz go tutaj! >>

Smartwatch XBLITZ Kids Watch GPS Watch Me
Smartwatch XBLITZ Kids Watch GPS Watch Me © materiały partnera

Smartwatch Garret Kids Trendy 4G Pink – idealny dla dziewczynki

Garett Kids Trendy 4G to idealny zegarek dla dziewczynki. Jest lekki, ergonomicznie zaprojektowany i naprawdę może się podobać. Zwłaszcza, że połączenie różu z granatem prezentuje się świetnie. Konstrukcja smartwatcha została tak zaprojektowana, aby zapewnić odporność na warunki atmosferyczne. Rodzice na pewno docenią dostępne funkcje lokalizacji i geo-ogrodzenia. Dzięki modułowi GPS możliwe jest sprawdzenie miejsca, w który znajduje się Twoje dziecko. Funkcja geo-ogrodzenia jest bardzo praktyczna. Pozwala bowiem ustalić na mapie bezpieczną strefę, po której może poruszać się swobodnie Twoje dziecko. Jeśli znajdzie się poza nią, wysłane zostanie powiadomienie na telefon opiekuna. Komunikacja LTE pozwala na prowadzenie rozmów wideo i przesyłanie wiadomości głosowych.

Smartwatch dla dziewczynki kupisz: << tutaj! >>

Smartwatch GARETT Kids Trendy 4G
Smartwatch GARETT Kids Trendy 4G© materiały partnera

Xblitz Kids Watch GPS Watch Me – niedrogi zegarek dla dziecka

Xblitz Kids Watch GPS Watch Me to zegarek dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Do komunikacji wykorzystuje sieć w formacie 2G. Jest kompatybilny z urządzeniami Android i iOS. Zegarek możesz kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i niebieskiej. Smartwatch posiada wbudowany moduł GPS. Dostępna jest funkcja wyznaczenia bezpiecznej strefy. Zegarek posiada nawet wbudowany aparat! Nie zabrakło także latarki LED. Smartwatch może być wykorzystywany jako telefon – możliwe jest dzwonienie za jego pomocą.

Tani, dobry smartwatch dla dziecka jest: << tutaj! >>

Smartwatch XBLITZ Kids Watch GPS Watch Me
Smartwatch XBLITZ Kids Watch GPS Watch Me© materiały partnera

Garett Kids Play – smartwatch dla aktywnych dzieci

Prezentowany zegarek prezentuje się znakomicie! Został wyposażony w głośnik i mikrofon. Obsługuje karty SIM wszystkich dostępnych operatorów. Możliwe jest odbieranie i wykonywanie połączeń za pomocą zegarka. System SOS pozwala na wysłanie alarmu za pośrednictwem naciśnięcia tylko jednego przycisku. Zegarek dysponuje modułem GPS, który pozwala nie tylko określić lokalizację dziecka, ale także wytyczyć bezpieczną strefę, po której może poruszać się Twoje dziecko. Smartwatch występuje w trzech wersjach kolorystycznych.

Designerski zegarek dla dziecka kupisz tutaj: << Garret Kids Play >>

Smartwatch GARETT Kids Play
Smartwatch GARETT Kids Play © materiały partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Advertisement