SmartPlug SP‑2101W - oszczędź na rachunkach za prąd

SmartPlug SP-2101W - oszczędź na rachunkach za prąd
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.10.2014 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawiło bezprzewodowe urządzenie z kategorii "inteligentny dom" - SmartPlug SP-2101W. Za jego pomocą dowiemy się ile prądu zużywają podłączone do niego, ale także możemy zdalnie nimi zarządzać.

Urządzenie pozwala tworzyć harmonogramy włączania i wyłączania sprzętu AGD-RTV jak również kontrolować zużycie energii poszczególnych urządzeń. Zastosowanie SmartPluga daje kontrolę nad gniazdkami elektrycznymi nawet jeśli nikogo nie ma w domu. Bezpłatna i łatwa w obsłudze aplikacja na smartfony i tablety pozwala na zdalne sterowanie podłączonymi niego urządzeniami.

Wbudowany licznik poboru energii pozwala na monitorowanie i zarządzanie zużyciem energii elektrycznej. Urządzenie podaje informacje o zużyciu prądu w postaci dziennych, tygodniowych bądź miesięcznych statystyk. Proste do odczytania wizualizacje pozwalają sprawdzić, gdzie możemy zaoszczędzić pieniądze.

Funkcja ustalania limitów umożliwia dodatkowo określenie maksymalnego zużycia energii, jaki chcemy wprowadzić. Limity można podać w jednostkach energii (kilowatogodziny) lub w określonej kwocie (w złotówkach, euro lub w innej walucie). Jeśli zużycie energii elektrycznej przez urządzenia podłączone do SmartPluga zbliży się do wyznaczonej przez użytkownika górnej granicy, jej dopływ zostanie odcięty, a właściciel zostanie poinformowany mailowo.

Cena: 200 zł za sztukę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)