Smartfony w dobrych cenach dla przenoszących numer do T-Mobile

Smartfony w dobrych cenach dla przenoszących numer do T‑Mobile

Smartfony w dobrych cenach dla przenoszących numer do T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.03.2012 12:25, aktualizacja: 02.03.2012 13:18

Wszyscy klienci, którzy od 5 marca przeniosą numer do T-Mobile, będą mogli skorzystać z dwóch specjalnych ofert na smartfony. W pierwszej z nich klient będzie mógł kupić jeden z modeli smartfonów w atrakcyjnej cenie i w niskim abonamencie. Propozycja ta jest przeznaczona dla osób aktywnie korzystających z sieci i możliwości smartfonów. Druga propozycja z kolej przeznaczona jest dla wszystkich, którzy lubią zarówno rozmawiać jak i surfować po internecie.

W ”Smartfonowej okazji” dostępnych jest 17 modeli smartfonów w atrakcyjnych cenach. Klienci przenoszący numer otrzymają w T-Mobile dwie opcje abonamentu do wyboru za 69,9 lub 99,9 złotych. Każda z nich będzie zawierała stały dostęp do Internetu odpowiednio 100 lub 250 MB oraz 60 i 120 minut do wszystkich sieci. Pakiety internetowe będzie można zwiększyć do maksymalnie 1 GB w promocyjnej cenie. Oferta ta dostępna jest również dla obecnych abonentów T Mobile.

Obraz

Dla klientów przenoszących numer i oczekujących większej liczby minut T-Mobile przygotował pakiet 1. godzin na rozmowy do wszystkich sieci, który będzie do wykorzystania przez pół roku. Promocja będzie dostępna z jednym z abonamentów w ofercie Multimedialnej ze stałym dostępem do Internetu z pakietem 250MB lub bez niego w ofercie Minutowej z niższym abonamentem.

Obraz

W ramach obu ofert można skorzystać z dodatkowych usług w promocyjnych cenach, m.in., z nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w Polsce, pakietu 100. SMS/MMS do wszystkich sieci oraz sieci rodzinnej pozwalającej na swobodne komunikowanie się w grupie 2 numerów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)