Smartfon w prezencie od Orange na święta

Smartfon w prezencie od Orange na święta

Smartfon w prezencie od Orange na święta
Źródło zdjęć: © Orange
Bolesław Breczko
28.11.2018 07:42, aktualizacja: 28.11.2018 12:33

Orange rozdaje smartfony. Z okazji zbliżających się świąt operator przygotował ofertę, w której otrzymamy drugie urządzenie w prezencie.

Oferta dotyczy nowych klientów zawierających umowę w ramach pakietu Orange Love oraz klientów Orange, którzy zdecydują się umowę przedłużyć. Obejmuje też klientów po prostu abonamentów komórkowych (nowych i przedłużających). Wybierając jeden ze smartfonów dostępnych w świątecznej promocji, drugi otrzymamy w prezencie. Zestawy są naprawdę interesujące:

  • Samsung Galaxy J6 z miesięczną ratą 40 zł przy zakupie lub przedłużeniu umowy na pakiet Orange Love lub Plan Optymalny, a do tego Samsung Galaxy J4+ w prezencie za 1 zł;
  • Huawei Mate 20 lite z miesięczną ratą 56 zł przy zakupie lub przedłużeniu umowy na Plan Wzbogacony, albo 64 zł miesięcznie przy zakupie lub przedłużeniu umowy na Orange Love lub Plan Optymalny. A do tego Huawei Y5 (2018) w prezencie za 1 zł;
  • Huawei Mate 20 lite z miesięczną ratą 60 zł przy zakupie Planu Wzbogaconego, a do tego Huawei Mate 10 lite w prezencie za 1 zł;
  • LG Q7 za 50 zł miesięcznie przy zakupie lub przedłużeniu umowy na pakiet Orange Love lub Plan Optymalny, a do tego LG K9 w prezencie za 1 zł;
  • LG Q7 Fit z miesięczną ratą 75 zł przy zakupie lub przedłużeniu umowy na pakiet Orange Love lub Plan Optymalny, a do tego LG K9 w prezencie za 1 zł.

Na uwagę zasługuje pakiet Huawei Mate 20 Lite plus Huawei Mate 10 Lite. Polacy wyjątkowo pokochali tę linię smartfonów chińskiego producenta. Wszystko dzięki świetnej jakości i niskiej cenie, czyli ulubione połączenie każdego świadomego konsumenta.

Orange przygotował też świąteczne promocje dla klientów biznesowych. W planie Orange Dla Firm operator oferuje dwa topowe smartfony w obniżonej cenie - to Samsung Galaxy S8 oraz Huawei P20. Oba modele zdobyły uznanie zarówno ekspertów, jak i samych użytkowników. Chociaż nie są to dziś najnowsze modele tych producentów, to nadal oferują świetny poziom. Co ważne, dzięki topowym podzespołomn, będą służyć przez długie lata bez znacznego spadku wydajności.

Ostatni prezent od Orange również przeznaczony jest dla przedsiębiorców. W pakiecie Orange Dla Firm znajdzie się teraz 17 GB zamiast 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w kraju. Natomiast w Unii Europejskiej limit zwiększy się o 0,5 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)