Słuchawki douszne do konsoli Sony PSP Go

Słuchawki douszne do konsoli Sony PSP Go
Źródło zdjęć: © Hama

18.05.2010 09:59

Nowe słuchawki douszne do konsoli Sony PSP Go wprowadziła do oferty Hama. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników, którzy używają swojego sprzętu nie tylko do gier, ale także do słuchania muzyki, oglądania filmów i rozmów ze znajomymi.

Nowe słuchawki douszne Hama mogą służyć do chatów głosowych oraz rozmów poprzez komunikatory Skype lub Go!Messenger. Sprawdzą się także jako klasyczny zestaw słuchawkowy do odtwarzaczy mp3 oraz DVD (urządzenia z wyjściem Jack).

Obraz
© (fot. Hama)

_ - Przenośne konsole do gier przeszły podobną drogę do tej, jaka stała się udziałem telefonów komórkowych. Nie pełnią już tylko jednej, podstawowej funkcji, ale służą jako narzędzie do szeroko pojętej rozrywki oraz komunikacji za pośrednictwem dźwięków i obrazów - _ mówi Maciej Kramer, Kierownik Działu Marketingu Hama Polska.

Użytkownicy nowych słuchawek dousznych Hama mogą korzystać z umieszczonego na kablu pilota do regulacji głośności. Produkt dysponuje ponadto mikrofonem umieszczonym na ergonomicznym pałąku. Sugerowana przez Hama cena jednego kompletu wynosi 49,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)