Słuchawki dla miłosników anime

Słuchawki dla miłosników anime

Słuchawki dla miłosników anime
Źródło zdjęć: © axentwear.com
17.02.2016 17:46

Miłośnicy popularnych japońskich anime często starają się upodobnić do postaci z ulubionych kreskówek. Zwykle odbywa się to podczas różnego rodzaju zlotów. Można jednak wyglądać, jak postać z kreskówki także na co dzień, a umożliwiają to najnowsze słuchawki firmy Axent Wear.

Inżynierowie opracowali model słuchawek, których wygląd zewnętrzny przypomina uszy kota. Oczywiście, nie jest to tylko ozdoba, ale w pełni funkcjonalne słuchawki wyposażone w dodatkowe podświetlenie LED w kolorze fioletowym, niebieskim, czerwonym czy zielonym.

Obraz
© (fot. brookstone.com)

Okazuje się, że nie są to tylko słuchawki, ponieważ w uszach zainstalowano zewnętrzne głośniki, więc ich użytkownik może podzielić się słuchaną muzyką z otoczeniem. W muszlach wbudowano z kolei 40-milimetrowe przetworniki pracujące w paśmie przenoszenia od 2. Hz do 20 KHz, zaś ich obudowy dla większego komfortu zostały oklejone miękką pianką. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w mikrofon, dzięki czemu możemy prowadzić rozmowy.

Produkt wygląda bardzo oryginalnie, ale taki właśnie ma być i zwracać na siebie uwagę. Jeśli chcielibyście sprawić sobie takie słuchawki, to możecie je dostać na stronie producenta w cenie 99,99 dolarów (około 390 zł).

_ Źródło: axentwear _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)