Słuchawki Bluetooth z NFC: Asus EB50N

Słuchawki Bluetooth z NFC: Asus EB50N

Słuchawki Bluetooth z NFC: Asus EB50N
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.11.2013 14:47

Asus EB50N NearField Stereo Headset to słuchawki Bluetooth 4.0 z technologią Near Field Communication (NFC). Technologia NFC pozwala na parowanie urządzeń przy pomocy jednego dotknięcia oraz połączenie z zestawem słuchawkowym dwóch urządzeń jednocześnie. Model EB50N korzysta również z systemu Enhanced Data Rate (EDR), zapewniającego wyższą jakość dźwięku i wydajność energetyczną.

Słuchawki posiadają moduł Bluetooth 4.0 z systemem EDR, który zapewnia użytkownikom wyższą jakość dźwięku dzięki szybszemu transferowi danych. Niski poziom poboru energii umożliwia pracę w trybie czuwania do 25. godzin oraz prowadzenie rozmów i słuchanie muzykido 6 godzin. Technologia NFC EZ pozwala łatwo parować urządzenia przy pomocy jednego dotknięcia, automatycznie synchronizując EB50N z udostępnionym urządzeniem Bluetooth, które znajdzie się w promieniu 3 cm. Tryb obsługi kilku połączeń jednocześnie umożliwia sparowanie EB50N z dwoma urządzeniami na raz.

Słuchawki AsusEB50. wykorzystują pełen zakres ośmiomilimetrowego głośnika z funkcją usuwania echa i izolowania szumów, co podnosi jakość rozmów oraz odtwarzanego dźwięku. W modelu EB50N zastosowano również technologię Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), która pozwala użytkownikom na odbieranie sygnału audio z wielu różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, notebooki z anteną Bluetooth czy odtwarzacze MP3. Pasmo przenoszenia dźwięku zawiera się w przedziale od 20 Hz do 17 KHz, a czułość słuchawek do 85 dB.

Słuchawki obsługują także trzykierunkowe połączenia (funkcja może być zależna od dostępnych usług telekomunikacyjnych), co pozwala na prowadzenie rozmów z dwiema osobami równocześnie. Możliwe jest także zawieszenie jednego z połączeń, aby prowadzić prywatną rozmowę tylko z jednym z rozmówców.

W lewej słuchawce zamontowano wyświetlacz LED i włącznik, w prawej natomiast znajduje się gniazdko micro USB, służące do szybkiego ładowania urządzenia. Wytrzymały, powlekany przewód łączy słuchawki z wbudowanym mikrofonem, na którym znajdują się również przyciski do zmiany ścieżek, głośności oraz odtwarzania i pauzowania.

Cena: 400 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)