Słuchawki Beats w nowej odsłonie

Słuchawki Beats w nowej odsłonie

Słuchawki Beats w nowej odsłonie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.09.2012 15:02, aktualizacja: 13.09.2012 13:14

Sprzęt z czerwonym, małym „b” podbija uszy milinów fanów muzyki i oryginalnego stylu na całym świecie. W ofercie Hama Polska właśnie pojawiły się kolejne rewelacyjnie brzmiące produkty od firmy Beats, sygnowane przez ambasadora marki, znanego producenta i muzyka Dr. Dre.

Sprzęt z czerwonym, małym "b" podbija uszy milinów fanów muzyki na całym świecie. Firma Hama chce na tym skorzystać i wprowadza na rynek nowe produkty od firmy Beats, sygnowane przez znanego producenta i muzyka Dr. Dre.

Hama uzupełniła swoją ofertę o nowe wzory popularnych modeli oraz zupełnie nowe sprzęty. Oprócz słuchawek, do sprzedaży trafiła stację dokującą Beatbox. Słuchawki Beats Studio to pierwszy model, nad którym firma pracowała wspólnie z Dr. Dre. Według producenta, nadają się zarówno do studia, jak i na spacer. Teraz dostępne są w nowych kolorach –. oprócz czarnego i białego także w czerwonym, pomarańczowym, niebieskim i srebrnym. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie logotypu Beats by Dr. Dre jako przycisku szybkiego wyciszeni muzyki.

Podobnie jak w modelu Studio, także we wzorowanym na nim nausznym modelu Solo HD nowością jest kolejny kolor –. czerwony. Słuchawki wyróżnia lekka konstrukcja oraz wysoka odporność na wyginanie i uszkodzenia. Nie zabrakło też sterowania na kablu oraz wbudowanego mikrofonu.

Słuchawki nauszne Studio: 1299 zł
Słuchawki nauszne Solo HD: 869 zł
Bezprzewodowe słuchawki nauszne Wireless: 1199 zł
Słuchawki douszne Powerbeats: 679 zł
Stacja dokująca Beatbox: 179. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)