Słuchawka Bluetooth Nokia BH-904

Słuchawka Bluetooth Nokia BH‑904

Słuchawka Bluetooth Nokia BH-904
20.07.2009 14:44

Słuchawka Bluetooth BH-904 to najnowsza propozycja firmy Nokia dla aktywnych i mobilnych osób, które korzystając z telefonów komórkowych nie chcą rezygnować ze swobody ruchu. Słuchawka od dziś dostępna jest w sprzedaży w cenie detalicznej 319 PLN.

Słuchawka Bluetooth BH-90. wyposażona jest w unikalną technologię dwóch mikrofonów oraz zaawansowany procesor DSP. Eliminuje to hałas i pogłos z rozmowy prowadzonej z dowolnym telefonem, nawet w najgłośniejszych miejscach, takich jak restauracje, bary czy środki transportu publicznego.

Obraz
© (fot. Nokia)

Dzięki możliwości szybkiego ładowania, wystarczy zaledwie 1. minut, by urządzenie mogło pracować przez kolejne 5 godzin. Z kolei funkcja Multipoint w słuchawce Bluetooth BH-904 zapewnia możliwość utrzymywania dwóch aktywnych połączeń jednocześnie (na przykład dodatkowego połączenia z komputerem za pomocą technologii VOIP lub z drugim telefonem i odbiór tego, który pierwszy zadzwoni).

Małe rozmiary (19,7 x 10,8 mm) słuchawki BH-904 oraz zastosowanie trzeciej generacji wygodnego, ruchomego uchwytu to dodatkowe atuty, które sprawiają, że urządzenie firmy Nokia jest niezwykle wygodne w użyciu i można zapomnieć, że ma się je na uchu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)