Słuchawka Bluetooth i interkom dla motocyklistów

Słuchawka Bluetooth i interkom dla motocyklistów

Słuchawka Bluetooth i interkom dla motocyklistów
Źródło zdjęć: © WP.PL
26.06.2008 10:38, aktualizacja: 26.06.2008 11:01

Sezon motocyklowy w pełni. Korzystaj z systemu wewnętrznej łączności i prowadź rozmowy głosowe przez telefon komórkowy lub bezpośrednio przez interkom...

Sezon motocyklowy i rowerowy w pełni. Po ulicach jeździ coraz więcej jednośladów. Kierującym te pojazdy zwłaszcza jeśli mają założony kask motocyklowy trudno jest się komunikować. Również odebranie telefonu komórkowego jest podczas jazdy niemożliwe.

W takiej sytuacji pomóc może system łączności wewnętrznej polegający na porozumiewaniu się za pomocą mikrofonów i głośników. Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy głosowe przez telefon komórkowy lub bezpośrednio przez interkom. Pozwoli to pozostać w kontakcie z pasażerem lub innymi osobami wyposażonymi w ten system.

Producent podaje, że zasięg działania interkomu to około 15. metrów. Zestaw działa w technologii bezprzewodowej 2,4 GHz i został wyposażony w sygnałowy procesor przetwarzania mowy (DSP) odpowiedzialny za redukcję szumów. W przypadku połączenia z telefonem komórkowym wykorzystywana jest łączność Bluetooth i maksymalny zasięg ogranicza się wówczas do 10 metrów.

Z urządzenia możemy korzystać przy prędkości nie przekraczającej 13. km/h. Dzięki wodoodpornej i wodoszczelnej konstrukcji bez przeszkód możemy go używać nawet podczas ulewnego deszczu. Ciekawostką jest automatyczna regulacja głośności. Jej poziom zależy od natężenia hałasu otoczenia, w którym się znajdujemy. Duży wielofunkcyjny przycisk pozwoli na obsługę systemu w rękawiczkach. Pełny cykl ładowania litowo-polimerowej baterii o pojemności 350 mAh trwa 4 godziny. Akumulator zapewni 700 godzin pracy w trybie czuwania lub 5 godzin rozmów.

Cena: _ 189,95 dolarów _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)