Śledź swój bagaż za pomocą telefonu

Śledź swój bagaż za pomocą telefonu18.04.2016 16:35
Śledź swój bagaż za pomocą telefonu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Moduł śledzenia bagażu CheckSmart to najnowsza propozycja w obszarze akcesoriów podróżnych. Wystarczy umieścić go w walizce, aby zawsze móc sprawdzić, gdzie znajduje się nasz bagaż.

Moduł został stworzony dla wszystkich tych, którym zależy na bezpieczeństwie przewożonych rzeczy. Wystarczy pobrać na telefon darmową aplikację i umieścić urządzenie w walizce, aby otrzymywać powiadomienia z jej lokalizacją.

Jest to ciekawe uzupełnienie bagażu rejestrowanego –. po wylądowaniu w porcie docelowym urządzenie powiadamia podróżnego o lokalizacji jego walizki. W razie jej zgubienia, podróżny może szybko skontaktować się z obsługą lotniska i poinformować ją o zaistniałej sytuacji, a także o tym, gdzie aktualnie znajduje się nasz bagaż. Pozwala to na szybką reakcję i oszczędza czas.

Moduł śledzenia bagażu należy aktywować poprzez zarejestrowanie na stronie lub zainstalowanie na swoim telefonie darmowej aplikacji. Przed podróżą trzeba włączyć moduł śledzenia i po 10-1. sekundach urządzenie połączy się z siecią. Po umieszczeniu w walizce moduł przechodzi w tryb samolotowy (poprzez wykrycie przyspieszenia), dzięki czemu spełnia restrykcyjne wymogi lotnicze. Następnie „budzi się” po wylądowaniu (poprzez wykrycie wytracenia prędkości) i wysyła właścicielowi powiadomienie o lokalizacji w formie wiadomości SMS lub e-mail. Moduł CheckSmart działa prawie na całym świecie (tam, gdzie znajduje się zasięg sieci GSM). Przez pierwszy rok abonament za korzystanie z sieci komórkowych jest zawarty w cenie urządzenia. W kolejnych latach czeka nas opłata roczna w wysokości 20 USD (około 75 zł).

Cena Victorinox CheckSmart –. około 450 zł.

jb

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)