Skype 4.2 dla Windows w wersji beta już dostępny

Skype 4.2 dla Windows w wersji beta już dostępny
Źródło zdjęć: © Skype

11.12.2009 14:23, aktual.: 13.12.2009 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Testowa wersja najnowszego Skype'a dla Windows jest już dostępna. Tym razem wśród najważniejszych zmian znalazły się tryumfalny powrót przekierowania rozmów oraz Skype Access, czyli funkcja dostępna do tej pory wyłącznie dla użytkowników Maca.

Łączenie się z interntem przez sieć WiFi w trakcie podróży bywa uciążliwe. Trzeba wyciągnąć kartę kredytową, wprowadzać numery i wykonywać mnóstwo zbędnych ruchów. Czasami zdarzają się też sytuację, w których musimy płacić za godzinny dostęp do internetu, nawet jeśli chcieliśmy tylko sprawdzić pocztę lub krótko porozmawiać przez Skype'a.

Obraz
© (fot. Skype)

Dzięki Skype Access wystarczy jedno kliknięcie i możemy połączyć się z jednym z ponad 10. 000 hot spotów na całym świecie, a opłaty za minutę połączenia pobierane będą bezpośrednio ze środków na koncie Skype.

Przekierowanie połączeń

Powrót tej funkcji docenią przede wszystkim ci którzy używają Skype'a w małych przedsiębiorstwach. Po pobraniu nowerj wersji Skype'a będziecie mogli za darmo przekazywać połączenia do innych użytkowników Skype'a lub, po niskich stawkach, na inne numery stacjonarne i komórkowe. Wielu osób domagało się przywrócenia tej funkcji.

Oprócz dodania nowych funkcji wersja 4.2 Beta zawiera szereg usprawnień oraz nowe narzędzie do poprawy jakości połączeń, a także lepiej współpracuje z paskiem zadań i zasobnikiem systemowym w Windows 7

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także