SkyCash z płatnościami za rachunki

SkyCash z płatnościami za rachunki

SkyCash z płatnościami za rachunki
Źródło zdjęć: © SkyCash
13.09.2013 16:30

SkyCash wchodzi na rynek płatności za domowe rachunki, udostępniając użytkownikom możliwość ich szybkiego regulowania za pomocą telefonów komórkowych.

SkyCash we współpracy BillBirdem uruchomił możliwość szybkiego i bezpiecznego opłacania rachunków za pomocą telefonu komórkowego, bez konieczności udawania się na pocztę czy logowania do systemu transakcyjnego banku. Korzystanie z usługi jest bardzo proste i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom smartfonów. Wystarczy zeskanować znajdujący się na rachunku kod kreskowy lub kod QR i zapłacić przy użyciu podłączonej do SkyCash karty płatniczej.

W razie potrzeby, gdy na fakturze nie ma kodu, jest on niewyraźny lub telefon nie jest w stanie go zeskanować, dane potrzebne do płatności można wprowadzić ręcznie.

Z usługi opłacania rachunków mogą już korzystać użytkownicy SkyCash posiadający telefony komórkowe z systemem Android lub iOS. Wkrótce pojawi się także odpowiednia aktualizacja aplikacji dla osób korzystających z systemu Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)