Six-Guns

Six-Guns

Six-Guns
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
17.05.2012 11:38, aktualizacja: 17.05.2012 12:47

Six-Guns to darmowa gra akcji z mikropłatnościami, która rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Produkcja została stworzona przez znanego francuskiego producenta gier

Six-Guns to darmowa gra akcji z mikropłatnościami, która rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Produkcja została stworzona przez znanego francuskiego producenta gier – firmę Gameloft – mającego na koncie dziesiątki hitów mobilnych. Tworząc Six Guns deweloper wyraźnie inspirował się świetnym tytułem Red Dead Redemption z konsol Xbox 360 i PlayStation 3, chociaż postawił na nieco inne rozwiązania.

W grze wcielamy się w niejakiego Bucka Crosshawa, kowboja z Dzikiego Zachodu, który wpakował się w nie lada tarapaty. Mężczyzna został uznany za rzezimieszka i musiał upozorować własną śmierć, aby uciec bezpiecznie do Arizony. Niestety, na miejscu okazało się, że okolica jest opanowana przez tajemnicze, paranormalne moce.

Podczas gry walczymy więc nie tylko z bandytami, ale też duchami i istotami z piekła rodem (np. wampirami). Akcja przygody jest osadzona w otwartym świecie, który można zwiedzać w dowolny sposób, podejmując się po drodze dodatkowych misji i wyzwań. Twórcy Six-Guns stworzyli sporych rozmiarów świat (jak na grę mobilną) i wypełnili go różnymi atrakcjami. Do dyspozycji otrzymujemy około 40 misji polegających na wyścigach konnych, walce ze złodziejami lub odpieraniu fal nadbiegających wrogów. Podczas zabawy możemy też zdobyć 8 koni, odblokować 19 rodzajów broni i przebierać bohatera.

Wszystko to zostało pokazane za pomocą całkiem ładnej, trójwymiarowej oprawy audiowizualnej, wymagającej posiadania odpowiednio mocnego telefonu. Dobrej grafice wtóruje klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Six-Guns jest dostępny za darmo, chociaż zawiera sporo mikrotransakcji, które ułatwiają rozgrywkę (kupujemy za nie lepsze bronie) oraz reklamy wyświetlane u dołu ekranu. Chociaż podstawowy instalator aplikacji zajmuje tylko 1,6 MB, do uruchomienia jej trzeba ściągnąć dodatkowo około 260 MB plików.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)