Siri trafi na pokład nowego iPada

Siri trafi na pokład nowego iPada

Siri trafi na pokład nowego iPada
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
12.06.2012 15:49

Siri nareszcie wymyka się z klatki iPhone’a 4S i niebawem znajdzie się także w wyposażeniu innego urządzenia ze stajni Apple. W czasie odbywającej się właśnie konferencji WWDC, Scot Forstall ogłosił, że asystentka trafi do nowego iPada z iOS-em 6.

Na tym nie koniec. Siri, która znajdzie się na pokładzie nowego iPada ma być podobno znacznie lepsza od wersji znanej nam z iPhone’a 4S. Za jej pośrednictwem będzie można m.in. sprawdzać wyniki meczów (lub statystyki pojedynczych zawodników), dokonać rezerwacji stolika w restauracji, a nawet zapytać o to jakie filmy wyświetla obecnie lokalne kino (i zobaczyć ich trailery).

Co więcej, jeśli posiadacz iPhone’a, będzie zajęty i nie będzie w stanie odebrać w danym momencie telefonu –. na jego życzenie Siri przypomni mu, by oddzwonił na odpowiedni numer nieco później. Całkiem pożyteczne. Ponadto, asystentka będzie mogła także uruchamiać pojedyncze aplikacje i – dzięki ścisłej współpracy z Facebookiem – uploadować na niego (a właściwie na odpowiednio skonfigurowane konto) zdjęcia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)