Sight - tak powinny wyglądać Google Glasses

Sight - tak powinny wyglądać Google Glasses
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

30.07.2012 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy, którzy oczekiwali, że Google Glasses już teraz zrewolucjonizują to w jaki sposób wchodzimy w interakcje z rzeczywistością, na pewno srogo zawiedli się na widok możliwości wczesnego prototypu tego potencjalnie hitowego urządzenia.

Choć póki co trudno przewidzieć jak potoczą się losy jednego z najambitniejszych projektów w historii Google –. poniższe wideo daje nam obraz tego jak słynne okulary mogą wyglądać (być może dość odległej) przyszłości. No, wiecie ewolucja i tak dalej. Wniosek jest jeden – świat za kilkadziesiąt lat może być równie wspaniały, co… przerażający.

8-minutowy filmik autorstwa dwóch studentów ze Szkoły Sztuk Pięknych i Rzemiosł Artystycznych w Besaleel zowie się Sight i ukazuje świat, w którym rolę jedynego wyświetlacza odgrywają zaawansowane technologicznie szkła kontaktowe, uzupełniające szarą, zwyczajną rzeczywistość o całkiem solidną porcję wirtualnych doznań. Bez znaczenia czy w jakimkolwiek pomieszczeniu, czy na zewnątrz –. każda lokalizacja staje się dzięki nim idealnym miejscem do odpalenia ulubionej gry albo… zdobycia podpowiedzi na to, jak poderwać dziewczynę na randce. I to w jej trakcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)