Siemens KA 62 DP 91 - nowa lodówka typu side by side

Siemens KA 62 DP 91 - nowa lodówka typu side by side
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.09.2012 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe urządzenie firmy Siemens to kolejna na naszym rynku chłodziarko-zamrażarka typu side by side. Mając 528 l pojemności, pomieści zakupy dla całej rodziny.

Mamy coraz większe mieszkania i kuchnie, więc śmiało możemy zastanowić się nad większą lodówką, która pomieści zakupy i zapasy dla całej rodziny. Producenci zauważyli ten trend, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej dwudrzwiowych lodówek, tzw. side by side. Najczęściej po ich prawej stronie znajdują się komory zamrażalnika, natomiast po lewej –. lodówka. Tak właśnie wygląda także najnowsza chłodziarko-zamrażarka side by side firmy Siemens. Urządzenie oznaczono symbolem KA 62 DP 91 i jeśli chodzi o design, nie wyłamuje się ono z ostatnio panującego trendu: kolorystyka stali szlachetnej, duże uchwyty przy drzwiach, wyświetlacz LCD i kostkarka do lodu.

Całkowita pojemność chłodziarko-zamrażarki to 52. l. Urządzenie pracuje w klasie efektywności energetycznej A+ i wyposażone zostało w automatyczne rozmrażanie w chłodziarce i zamrażarce, elektroniczną regulację temperatury, a także tryby eco oraz wakacyjny. Ponadto do dyspozycji użytkownika jest kostkarka, która przygotuje zarówno lód w kostkach, jak i kruszony. Jej wydajność to 1,7 kg lodu na dobę. Użytkowanie kostkarki ułatwia dodatkowe oświetlenie.

W chłodziarce zastosowano system Multi Airflow i superchłodzenie. We wnętrzu komory chłodzącej znajdują się: panel oświetleniowy LED, 4 szklane półki, w tym 2 easyLift, stelaż na butelki, 3 szuflady, w tym freshProtectBox z regulacją temperatury w zakresie 0–3 °C. Z kolei w zamrażarce (z supermrożeniem) znajdują się dwie szuflady i trzy szklane półki.

Model Siemens KA 62 DP 91 kosztuje ok. 7000 złotych.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także