Siemens Gigaset C450 IP

Siemens Gigaset C450 IP

Siemens Gigaset C450 IP
16.08.2007 14:54

Siemens wprowadza na polski rynek bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset C450 IP — pierwszy z serii bezprzewodowych telefonów DECT z wbudowanymi funkcjami VoIP.

Siemens wprowadza na polski rynek bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset C450 IP — pierwszy z serii bezprzewodowych telefonów DECT z wbudowanymi funkcjami VoIP (Voice over Internet Protocol). To hybrydowe urządzenie podłączyć można zarówno do stacjonarnej sieci telefonicznej, jak i do sieci komputerowej z dostępem do Internetu. Głosowe połączenia ze standardowymi numerami telefonicznymi można realizować przez Internet bez udziału komputera PC.

Funkcjonalność "internetowych" telefonów bezprzewodowych, bardzo dobra jakość połączeń oraz znaczne oszczędności, zwłaszcza w przypadku rozmów międzymiastowych i międzynarodowych, decydują o rosnącym zainteresowaniu. Gigaset C450 IP pozwala na łatwe i bezpieczne wejście w świat telefonii internetowej.

Gigaset C450 IP nie różni się w obsłudze od typowego telefonu bezprzewodowego Gigaset. Oprócz podświetlanego kolorowego wyświetlacza, klawiatury oraz intuicyjnych graficznych menu nowy aparat pozwala użytkownikowi wysyłać wiadomości SMS o długości do 160 znaków oraz udostępnia wbudowaną książkę telefoniczną na 100 pozycji. Wśród innych cech można wymienić funkcję głośnomówiącą oraz możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego. Stacja bazowa współdziała z maksymalnie sześcioma słuchawkami.

Konfiguracja telefonu Gigaset C450 IP do rozmów przez Internet jest łatwa i szybka. Po podłączeniu urządzenia do domowego routera z dostępem do Internetu, użytkownik wybiera operatora VoIP z menu aparatu Gigaset i właściwe ustawienia zostają załadowane automatycznie. Obsługiwani są operatorzy korzystający z powszechnie stosowanego protokołu SIP (Session Initiation Protocol).

Telefon Gigaset C450 IP będzie dostępny w Polsce od września w rekomendowanej cenie 349 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)