Siemens EQ.7 Plus aromaSense - inteligentny ekspres do kawy

Siemens EQ.7 Plus aromaSense - inteligentny ekspres do kawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.12.2012 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy ekspres Siemens EQ.7 Plus aromaSense sam odmierzy odpowiednią ilość składników w trakcie przyrządzania kawy.

Zastosowana technologia CoffeeSensor System, dzięki czujnikom oraz cichemu młynkowi ceramicznemu, dostosowuje ilość mielonej kawy i wybiera najodpowiedniejszy poziom mocy do każdego rodzaju użytych ziaren. Z kolei system individualCoffeeSystem zapamiętuje, w utworzonym menu, indywidualne parametry kawy (moc i wielkość) dla każdej z sześciu osób korzystających z ekspresu.

System sensoFlow, kontroluje poziom temperatury przez cały proces parzenia kawy i dostosowujący jej wartość do wybranego rodzaju napoju. Dodatkowo, ekspres EQ.7 Plus aromaSense oferuje także każdemu użytkownikowi rozbudowany dobór mocy kawy - pięć podstawowych stopni (8-1. g) oraz trzy dodatkowe (16 g, 20 g i 24 g).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense sam dba o czyszczenie przewodów mlecznych po każdym użyciu, dzięki funkcji centerCleaner. Wystarczy ustawić program i nacisnąć jeden przycisk, a reszta dzieje się sama. Z kolei dzięki funkcji zeroEnergy Auto-off po ustalonym przez użytkownika czasie ekspres automatycznie odłącza się od sieci, co ma pozytywnie wpływać na wysokość rachunków za prąd.

Siemens EQ.7 Plus aromaSense TE716219RW:

- Ciśnienie: 19 bar
- Wyświetlacz LCD
- Wbudowany filtr BRITA

Cena - 4909 złotych

źródło: informacje prasowe

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)