Sieć WiFi w samolotach Lufthansy

Sieć WiFi w samolotach Lufthansy

Sieć WiFi w samolotach Lufthansy
Źródło zdjęć: © chip.pl
28.10.2014 15:52, aktualizacja: 28.10.2014 16:02

Lufthansa zaoferuje swoim gościom na wybranych trasach średniego zasięgu dostęp do mediów społecznościowych szeroki oraz wybór amerykańskich produkcji filmowych i muzyki.

Filmy można będzie oglądać nawet w ośmiu wersjach językowych, w ofercie znajdą się także popularne seriale telewizyjne oraz 100 płyt CD – od muzyki klasycznej przez rock i pop aż po audiobooki. Pasażerowie będą mieć również dostęp do programów radiowych, gazet codziennych oraz magazynów w formie elektronicznej, a także informacji na temat swojego rejsu. W Lufthansa WorldShop dostępne będą najnowsze produkty z kategorii podróże, lifestyle, sport oraz elektronika – można je wygodnie zamawiać siedząc w fotelu z dostawą do własnego domu. Nowy serwis będzie dostępny na pokładach 20 Airbusów A321 na trasach do Tel Awiwu, Ashgabat, Baku i na Wyspy Kanaryjskie.

Pasażerowie są proszeni o bezpłatne pobranie aplikacji Lufthansa Entertainment przed rozpoczęciem rejsu lub wtyczki Microsoft Silverlight na notebooki. Nowy produkt opiera się na platformie Lufthansa Systems BoardConnect, który – dzięki wykorzystaniu infrastruktury WiFi – nie wymaga wyposażenia każdego fotela w skomplikowanie okablowanie. Lufthansa Technik rozwinęła i zainstalowała odpowiednie punkty bezprzewodowego dostępu w kabinie.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: O co chodzi z Share Play?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)