Sharp SJ‑FS820V - lodówka z frontem ze szkła

Sharp SJ-FS820V - lodówka z frontem ze szkła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.07.2013 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowe czterodrzwiowe chłodziarko-zamrażarki Super Premium serii SJ-FS820V. Nowe chłodziarki wyróżniają się największą pojemnością w swoim segmencie oraz klasą energetyczną A++.

Nowe lodówki posiadają drzwi ze srebrnego lub czarnego szkła, wysoką klasę energetyczną i lampy LED oświetlające wnętrze. Najnowsze modele wyposażono również w m.in. technologię Inverter zmniejszającą hałas powstający w trakcie pracy 0 lodówki posiadają jeden z najniższych na rynku wskaźników poziomu szumów tj. 3. dB. Technologia Inverter jest najnowszym rozwiązaniem Sharp, a modele SJ-FS820V są pierwszymi chłodziarko-zamrażarkami, w których ją zastosowano.

Zastosowana w urządzeniu technologia Plasmacluster, tak jak w oczyszczaczach powietrza czy klimatyzatorach, odpowiada za uwalnianie do powietrza zbilansowanych jonów, które krążą pomiędzy żywnością przechowywaną w lodówce a ściankami komory. Z kolei No Frost to funkcja, która zapobiega powstawaniu szronu, zachowując równomierny rozkład temperatur chłodziarki i zamrażarki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Advanced Hybrid Cooling to system chłodzenia hybrydowego ograniczający wysuszanie przechowywanych produktów dzięki schładzaniu ich wilgotnym i chłodnym powietrzem. Nie uderza ono wprost w pożywienie, a dzięki ustawieniu nawiewów i specjalnej płycie zainstalowanej na tylnej ścianie chłodziarki, rozchodzi się po komorze równomiernie - zapewnia producent. Dodatkowo, technologia Honeycomb neutralizować ma przykre zapachy.

Chłodziarko-zamrażarki Sharp SJ-FS820VSL (kolor srebrny) i Sharp SJ-FS820VBK (kolor czarny) są już dostępne w sprzedaży.

Cena: około 10 499 zł.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także